Szkolenia

Kursy reedukacyjne oraz kompleksowe badania i szkolenia w zakresie psychologii transportu i nowych technologii, współpraca dla firm i samorządów

Szkolenia i kursy

Kursy reedukacyjne dla osób, które kierowały samochodem pod wpływem alkoholu oraz dla kierowców, którzy mają sporą ilość punktów karnych i chcą ograniczyć ich wymiar o 6 pkt. Kursy odbywają się w budynku Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie.

Ponadto szkolenia z zakresu Psychologii Nowych Technologii.

Firmy oraz Samorządy

Usługę dedykujemy podmiotom, zainteresowanym szczegółowym badaniom wybranych cech osobowości, umiejętności, czy też zdolności specjalnych w poszczególnych grupach pracowników. Ponadto organizujemy szkolenia i konsultacje dla pracowników stosując indywidualnie baterię testów i narzędzi badawczych.
Współpracujemy również w ramach projektów społecznych (Fundacja ProDriver) z jednostkami samorządowymi, ośrodkami szkolenia kierowców, firmami szkoleniowymi w zakresie psychologii transportu, bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz szerokorozumianego traffic smart city.

bezpieczna_budka

BHP, KADRY, SZKOLENIA

Polecamy usługi firmy Eximus, związane z szkoleniem dla małych i średnich firm w zakresie BHP, Marketingu, Zarządzania itp.
Szczegóły www.probiznes.biz.pl

Masz pytania? Zadzwoń – tel. 500 409 854